Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat

dzieciozmagania

dzieciozmagania

Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat Kupisz tutaj

Książka ta stała się niezwykle popularna wśród świeżo upieczonych rodziców, dodając im otuchy, rozśmieszając i nie forsując jednej – jedynie słusznej – metody postępowania przy opiece i wychowywaniu dzieci od urodzenia do lat pięciu. Rady, zalecenia i wskazówki podane są w niezwykle błyskotliwym, humorystycznym, pełnym zrozumienia i ciepłym stylu Kaz Cooke; dodatkowym atutem książki jest jej przejrzysty i nowoczesny układ oraz rysunki autorki, które stanowiąc celną puentę omawianych zagadnień, potrafią często rozśmieszyć do rozpuku.

Dzieciozmagania to światowy bestseller, który pomoże potrzebnym humorem przebrnąć przez najbliższe 5 lat życia maluszka.

Dzieciozmagania polecam świeżo upieczonym rodzicom, którzy szukają porad na codzienne problemy i nęcące ich pytania. Znajdą tu wiele pomocnych wskazówek od samej autorki, a także od innych rodziców. Dodatkowo zamieszczono w niej propozycje książek, które poszerzają omawiane tematy oraz przydatne strony internetowe.

Myślę, że ten poradnik to również idealna pozycja na prezent dla ciężarnej koleżanki czy przyjaciółki. Świetnie sprawdzi się także dla młodego taty – znajdziemy tu cały rozdział poświęcony ojcom.

Książka jest warta przeczytania

(Visited 111 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *